Jadłospis

 

                                     Jadłospis               

 OD 20.09  DO 24.09

                               Śniadanie I                     Śniadanie II                       Obiad

 

Poniedziałek

Herbata owocowa, chleb orkiszowy z masłem, ser żółty, pomidorki koktajlowe. Kawa inka, bułka maślana z masłem, twarożek z miodem, plastry arbuza. Zupa pomidorowa z ryżem, ziemniaki, wątróbka drobiowa z duszoną cebulką, surówka z kiszonej kapusty, kompot owocowy.
Wtorek Herbata ziołowa, chleb razowy z masłem, pasta jajeczna ze szczypiorkiem i rzodkiewką. Budyń czekoladowy, wafle do chrupania, ½ banana. Kremowa zupa z zielonego groszku, kasza jęczmienna z gulaszem, buraczki czerwone, kompot owocowy.
Środa Herbata owocowa, chleb słonecznikowy z masłem, szynka pajda, sałata zielona. Kasza kukurydziana z musem malinowym, ćwiartki jabłka. Zupa koperkowa z lanymi kluseczkami, ziemniaki, ryba z pieca, surówka z ogórka kiszonego i marchewki, lemoniada,

 

 

Czwartek

Herbata owocowa, bułka grahamka z masłem, pieczeń z cielęciną, papryka czerwona.  Kakao, ciasto drożdżowe z owocami, Ćwiartki gruszki. Zupa jarzynowa z brukselką, ryż, leczo z wędzonką, słupki ogórka zielonego do chrupania, Kubuś Waterrr do picia. 1/2 banana.
 

Piątek

Herbata ziołowa, chleb orkiszowy z masłem, pasta mięsna ze szczypiorkiem, ogórek zielony.

 

 

Płatki jęczmienne na mleku z bakaliami i cynamonem, śliwki. Kapuśniak z wędzonką, ziemniaki,  kotlet mielony, sałata zielona ze śmietaną, kompot owocowy.


Produkty spożywcze mogą zawierać alergeny: gluten, gorczyca, jaja, orzechy, soja, mleko, seler. Zastrzega się zmiany w jadłospisie. Woda mineralna niegazowana w nieograniczonym dostępie. Wszystkie napoje i zupy mleczne: herbata, kakao, kawa zbożowa, mleko i kompot są dosładzane miodem. 

Zastrzega się zmiany w jadłospisie.

Smacznego!


Skip to content