Jadłospis

 

                                     Jadłospis               

 OD 08.08  DO 12.08

                               Śniadanie I                     Śniadanie II                       Obiad

 

 

Poniedziałek

Herbata owocowa,  chleb razowy z masłem, pasztet drobiowy ze szczypiorkiem, pomidor. Kasza manna na mleku z musem truskawkowym, ćwiartki pomarańczy Zupa ogórkowa z koperkiem, racuchy drożdżowe z jabłkiem i cukrem pudrem, sok Kubuś.
Wtorek Herbata ziołowa, chleb graham z masłem, polędwica drobiowa, sałata zielona. Budyń czekoladowy, ½ banana, wafle. Zupa z soczewicy czerwonej, ziemniaki, jajko sadzone ze szczypiorkiem, mizeria z czosnkiem i jogurtem, kompot owocowy.
Środa Herbata ziołowa, chleb graham z masłem, pasta z makreli w oleju z jajkiem gotowanym, ogórkiem kiszonym i szczypiorkiem. Tosty z żółtym serem i ketchupem, ćwiartki jabłka.

 

Barszcz czerwony, ziemniaki z koperkiem, kotlet drobiowy, sałata lodowa z pomidorem i winegretem, kompot owocowy.
Czwartek Kawa Inka, chleb słonecznikowy z masłem, jajkiem gotowanym, sałatą, pomidorem i ogórkiem zielonym.

 

Płatki kukurydziane na mleku, śliwka. Krupnik z zieloną pietruszką, gołąbki w sosie pomidorowym, słupki ogórka do chrupania, kompot owocowy
Piątek Herbata ziołowa, chleb graham z masłem, pasta mięsna ze szczypiorkiem, ogórek konserwowy. Płatki jęczmienne z otrębami na mleku, plastry arbuza. Zupa wiejska z ziemniakami, pierogi ruskie z cebulką i śmietaną, kompot owocowy.

Produkty spożywcze mogą zawierać alergeny: gluten, gorczyca, jaja, orzechy, soja, mleko, seler. Zastrzega się zmiany w jadłospisie. Woda mineralna niegazowana w nieograniczonym dostępie. Wszystkie napoje i zupy mleczne: herbata, kakao, kawa zbożowa, mleko i kompot są dosładzane miodem. 

Smacznego! Zastrzega się zmiany w jadłospisie.

Skip to content